666

O firmie

Nasza firma oferuje pomoc w opiece nad Państwa bliskimi: sprzątanie, zakupy, podawanie leków, zabiegi higieniczne, itp., wykonujemy masaże lecznicze, ćwiczenia, rehabilitacje.

Społeczeństwo się starzeje nasi bliscy wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszego życia i pracy, często nie mogą nam pomóc w potrzebie, a my nie chcemy być dla nich ciężarem, pragniemy jak najdłużej pozostać sprawni.

Dlatego wychodzimy na naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dzięki naszym usługom chcemy pomóc nie tylko osobom chorym i ich rodzinom, ale także osobom samotnym, które nie mogą liczyć na pomoc innych.

Posiadamy również wypożyczalnie sprzętów rehabilitacyjnych i sklep z artykułami dla naszych podopiecznych i nie tylko. Stawiamy również na aktywizacje takich osób, czasami wystarczy zwykła ludzka życzliwość kilka dobrych słów czy umożliwienie spotkania z kimś bliskim, aby poczuli się dowartościowani, potrzebni a to poprawia także ich komfort psychiczny i samopoczucie,  niekiedy osoby chore czy samotne mogą czuć się odrzucone lub niepotrzebne, gdyż  mieszkamy lub pracujemy w innym mieście i nie możemy dla nich poświęcić wystarczającej ilości czasu, co nie znaczy że ich nie kochamy i nie potrzebujemy.

Dlatego zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą, nam także zależy aby Waszym bliskim zapewnić najlepszą opiekę i komfort życia.