Łóżka rehabilitacyjne – wyjątkowo potrzebne nie tylko dla pacjenta ale również dla opiekuna. Wszystkie ustawienia łóżka są regulowane elektrycznie przy pomocy pilota. Dodatkowo wyposażone w elektryczną funkcję zgięcia nóg oraz podnoszenia górnej partii ciała. Dzięki tym funkcjom poprawia się nie tylko komfort samego leżenia ale dodatkowo ułatwia wszelkie prace pielęgnacyjne i opiekuńcze związane z opieką.

 

jazzWózki inwalidzkie – odpowiedni dla osób niepełnosprawnych mających problemy z normalnym poruszaniem się. Konstrukcja stalowa pozwala przewozić osoby o obciążeniu do 120 kg. Wózek posiada uchylne, miękkie podłokietniki oraz miękką tapicerkę, ma możliwość składania się oraz odczepiane podnóżki.

 

 

podporka_4kolowaChodzik, balkonik – łatwa w prowadzeniu podpórka nadaje się dla osób potrzebujących wsparcia po urazach lub osób starszych. Podpórka jest aluminiowa i składana co bardzo ułatwia jej transport i przechowywanie. Wyposażona jest w siedzisko z oparciem pozwalające na odpoczynek, wygodne, antypoślizgowe uchwyty z hamulcami. Dodatkową cechą są duże koła, które umożliwiają bezpieczne poruszanie się nawet po wyboistym terenie.

 

ssak-medyczny-NOVAMA-SEVEN_NOVAMASsaki medyczne – urządzenie to jest przeznaczone do leczenia klinicznego lub w warunkach domowych. Urządzenie może być używane wszędzie tam, gdzie ryzyko wystąpienia w atmosferze tlenków lub wybuchowych gazów jest zerowe. Pojemnik, rurki silikonowe oraz uszczelka mogą być sterylizowane w gotującej wodzie lub w autoklawie

 

45Kule łokciowe – posiadają ergonomiczny uchwyt zaprojektowany tak by zwiększać komfort użytkownika, nacisk rozkłada się równomiernie na całej dłoni. Wykonane są z miękkiego, wygodnego tworzywa. Kule są stworzone z aluminium, mają ruchomy podłokietnik. Umożliwiają pojedynczą regulacje wysokości. Wytrzymałość 130 kg, odległość od podłoża do uchwytu ręki 640 mm – 920 mm.

 

824L-4Balkonik aluminiowy – wykonany z najwyższej jakości materiałów aluminiowych co zapewnia bezpieczeństwo i zwiększa komfort poruszania. Balkoniki sztywne stanowią sprzęt pomocniczo – rehabilitacyjny przy poruszaniu się i pionizacji pacjentów dorosłych i dzieci. Posiadają dodatkowe wzmocnienia, nóżki tylne zakończone gumowymi zabezpieczeniami antypoślizgowymi.

 

TGR-Y MB 001-1_1_lowMaterace przeciwodleżynowy bąbelkowy – pneumatyczny zmiennociśnieniowy materac o działaniu przeciwodleżynowym o konstrukcji bąbelkowej, wykonany z PCV łatwy do utrzymania czystości, z bardzo cichą pompą. Praca pompy powoduje zmiany ciśnienia powietrza wewnątrz materaca, zmienia się więc siła ucisku na skórę leżącego. Ma to działanie profilaktyczne, zapobiegające powstawaniu odleżyn. Cykl pracy pompy 6 minut.

 

Krzesło toaletowe – przeznaczone jest dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniami narządów ruchu, osób starszych jak również osób które mają problem z korzystaniem ze standardowej muszli klozetowej. Ułatwia i pomaga podczas codziennych czynności toaletowych. Krzesło toaletowe może być wykorzystywane również jako poręcze ułatwiające wstawanie ze standardowej muszli klozetowej.

 

T40Wózek toaletowy – posiada wyjątkowy design i wysoką jakość. Wykonany jest z solidnej metalowej ramy pokrytej proszkową farbą epoksydową. Elementy tapicerskie są wodoodporne. Siedzisko jest umocowane do ramy za pomocą klipsów w celu zagwarantowania higieny. Fotel posiada uchylne podłokietniki dla ułatwienia transferu pacjenta, regulowany i zdejmowany podnóżek oraz komfortowe siedzisko.

 

DIETZ_Bild_BadWC_Kanjo_SL_176637Podnośniki wannowe – uniwersalny podnośnik wannowy pasujący do każdego rodzaju wanny. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść lub wyjść z wanny. Podnośnik składa się z 3 części dla jego łatwego montażu i demontażu. Optymalne wymiary dla transportu i przechowywania i wyjątkowa stabilność konstrukcji przy niewielkim ciężarze własnym. Wyprofilowane siedzisko i oparcie wykonane są z tworzywa sztucznego miłego w dotyku, jest ono antypoślizgowe.

 

Rotor – służy do ćwiczeń rehabilitacyjnych, jakie mogą prowadzić osoby z porażeniem kończyn, które w warunkach domowych będą mogły poprawić swoją kondycję i sprawność ruchową. Dzięki swojej uniwersalnej budowie umożliwia prowadzenie ćwiczeń kończyn dolnych i górnych. Ze względu na nieduże gabaryty można go ustawić w dowolnym miejscu. Wykonany ze stali, wyposażony w mechanizm oporowy, składany, wolnostojący.

 

683Schodołaz kroczący jest mobilnym i praktycznym urządzeniem do pokonywaniu schodów. Schodołaz kroczący to idealna pomoc dla wszystkich osób o ograniczonej – także częściowo lub okresowo – sprawności ruchowej, które mają trudności z poruszaniem się po schodach. Dzięki urządzeniu i pomocy osoby towarzyszącej mogą w bezpieczny i komfortowy sposób pokonać schody.

 

Opieka
Opieka Za godzinę
(cena do uzgodnienia)
Cennik
Sprzęt Cena
Tygodniowo Miesięcznie Kaucja zwrotna
Łóżko rehabilitacyjne 60,00 zł 120,00 zł 150,00 zł
Wózek inwalidzki 25,00 zł 45,00 zł 100,00 zł
Ssak medyczny 30,00 zł 60,00 zł 100,00 zł
Kule łokciowe /za parę/ 8,00 zł 15,00 zł 25,00 zł
Balkonik, rolator 20,00 zł 35,00 zł 70,00 zł
Materace przeciwodleżynowe 25,00 zł 45,00 zł 100,00 zł
Krzesło toaletowe 20,00 zł 35,00 zł 60,00 zł
Wózek toaletowy 30,00 zł 50,00 zł 70,00 zł
Podnośnik wannowy 40,00 zł 75,00 zł 100,00 zł
Rotor kończyn 30,00 zł 60,00 zł 120,00 zł
Za Dzień
Schodołaz 40,00 zł (możliwość negocjacji ceny)